Proszę Państwa.
Trudno zatrudnić orkiestrę której nie znacie i tylko pozytywne opinie mogą sprawić, że w nas uwierzycie.
Poniżej załączam wypowiedzi i opinie oraz kilka linków o nas i na nasz temat.


 

OPINIE MŁODYCH

Dzień dobry,

chcielibyśmy Państwu bardzo serdecznie podziękować za wspaniała imprezę w sobotę!

Goście, ale również my, jesteśmy zachwyceni! Orkiestra naszych marzen! Usłyszeliśmy tyle miłych slow na Państwa temat- nie było gościa, który by Was nie wychwalał!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze to właśnie Wy dla nas graliście! Było idealnie!

Dziękujemy!

Marta i Michał

Wysłane z iPhone’a

07. 08. 2019

 

Dzień dobry Panie Zbigniewie, 

Co prawda już minął miesiąc od naszego wesela w Warszawie w Pałacu  (czas strasznie szybko leci!), a ja obiecałam, że napiszę moją opinię do wrzucenia na Państwa stronę internetową i chcę dotrzymać słowa 🙂

Próbowałam to zrobić na stronie poprzez dodanie opinii, ale system coś odrzuca…Dlatego poproszę o dodanie naszej opinii z maila 🙂

Szanowni Państwo,

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za przepiękną oprawę muzyczną naszego wesela. Wszystko udało się cudownie, a nasi Goście byli zachwyceni. Wiele osób gratulowało nam zespołu 🙂 Dziękujemy za wszelką pomoc, dobrą radę oraz pełen profesjonalizm, zwłaszcza w tak trudnych warunkach akustycznych, jakie panowały w Pałacu. Orkiestra jest elegancka i reprezentuje bardzo wysoki poziom. Pomimo zmęczenia żałowaliśmy, że wesele już się kończy, chciało się jeszcze tańczyć przy tak świetnej muzyce 🙂 Z pewnością będziemy polecać Państwa orkiestrę naszym znajomym 🙂

Serdecznie pozdrawiamy z Warszawy, 

25.05.2019 Dominika i Maksym 

Panie Zbigniewie, jeszcze raz dziękujemy. Szkoda, że wesele ma się tylko raz (a przynajmniej powinno 😉 ponieważ bardzo chętnie powtórzylibyśmy taką imprezę z Państwa udziałem 🙂

Pozdrawiamy i życzymy jeszcze wielu artystycznych sukcesów


Witamy serdecznie
Właśnie otrzymaliśmy płytę z naszego wesela i mogliśmy sobie powspominać ten piękny dzień. Wszyscy goście byli zachwyceni Orkiestrą Pana Pawlaka 🙂  my oczywiście tym bardziej . Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu naszym jak i Rodziców za piękne chwile  jakie mogliśmy spędzić ,bawić sie dzięki Waszej muzyce .
Prosimy serdecznie pozdrowić całą orkiestrę ,Pana  Macieja ,który jest człowiekiem  z niesamowitą osobowością i wspaniałym głosem . Oczywiście Panie wokalistki również ,które przepięknie śpiewały .
Jeśli to mozliwe prosimy również o informacje np na maila o Państwa koncertach . Z wielką przyjemnoscią posłuchamy Państwa muzyki.

 Pozdrawiamy serdecznie Asia i Wacław  09-02-2019

 


Dzień dobry,

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą oprawe muzyczna naszego wesela.
Państwa profesjonalizm przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zarówno my jaki goście wspaniałe się bawiliśmy i to w dużej mierze dzięki Państwu.
czystym sumieniem będziemy mogli wszystkim polecać Państwa zespół.

Dziękujemy!
Pozdrawiamy,

Aleksandra i Wojciech
2017.06.24


Podziękowanie 

Nam było bardzo miło tańczyć przy tak cudownej orkiestrze:) Wszyscy chwalili i nie mogli się na dziwić, że taki zespół może być lepszy od DJ;) Czy w przyszłości jak będziemy organizować turnieje taneczne możemy mieć Pana orkiestrę na uwadze?:) Proszę jeszcze raz podziękować całej ekipie bo to było najlepsze wesele na jakim do tej pory byłam w dużej mierze dzięki WAM:)i to nie dlatego że było moje;) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

Marta i Piotr 2017 – Mistrzowie Polski w tańcu klasycznym i latynoskim


Dzień dobry,
wspaniale Państwo grali. Goście byli zachwyceni, oczywiście my również.
W załączniku przesyłam parę zdjęć.
Pozdrawiamy i do zobaczenia

Iwona G……….
16.07.2016

 

Dzień dobry,
Panie Zbyszku składam na Pana ręce serdeczne podziękowania dla Pana i całej Orkiestry za profesjonalizm, pozytywną energię i cudowną atmosferę podczas wesela Pani Anny i Pana Jacka.

To dzięki okazanej pomocy i zaangażowaniu Orkiestry udało się zorganizować przyjęcie, które z pewnością pozostanie na zawsze w pamięci Państwa Młodych jak również ich gości.

Bardzo cenię sobie wsparcie jakie otrzymaliśmy z Państwa strony. Pozostając z nadzieją na dalszą współpracę proszę o przyjęcie wyrazów uznania oraz o przekazanie podziękowań wszystkim członkom Orkiestry zaangażowanym przedsięwzięcie.

Z poważaniem,

Magdalena M……..

Konsultant Ślubny 11.06.2016

 

Witam Pana,

DZIEKUEJMY jeszcze raz bardzo serdecznie za wspanialy wystep na weselu w Andersii  i Panu Trebaczowi za piekny popis na trabce w kosciele. Wasz profesjonalizm dalo sie slyszec od pierwszego brzemienia.Sam Pan najlepiej wie jaki wysoki poziom reprezentujecie.
Wszyscy  goscie byli Wami zachwyceni i twierdzili, ze na takim weselu z taka orkiestra jeszcze nie byli.
Dzieki wszystkim muzykom i Panu Maciejowi, wspanialemu, niezastapionemu soliscie oraz Pani solistce, goscie bawili sie prawie do 5.00 rana, pewnie bawiliby sie jeszcze dluzej gdybyscie jeszcze grali, ale ile mozna…
Teraz sluchaja Was za posrednictwem stron internetowych i zachwytom nie ma konca….
Swoim najblizszym zdradzilam, ze najlepsza na weselu bedzie orkiestra i sie nie pomylilam.
Dobrze by bylo gdybyscie na Waszej stronie informowali o Waszych publicznych  wystepach , z przyjemnoscia wiele osob chcialoby Was posluchac znowu na zywo.
Pomimo poznej organizacji wesela, zapewne w najwiekszym stopniu dzieki Pana Orkiestrze, uroczystosc zaslubin w kosciele i wesele  byly wyjatkowe, porownac to mozna do wygranej w Totolotka, strzal w 10-tke.
Mam nadzieje, ze nadarza sie okazje do sluchania Orkiestry i zabawy przy Waszej muzyce, do spotkania na niejednej imprezie.
Mysle, ze powinniscie zaprezentowac sie szerszej publicznosci na Targach Slubnych.
Pozostaje Panu i Panskiej Orkiestrze zyczyc przede wszystkim zdrowia, wytrwalosci i samych sukcesow
Serdecznie pozdrawiam   Teresa J. 04-06-2016

 P.S.
Mlodzi jeszcze napisza podziekowanie, byli i sa  zachwyceni.

Dzień dobry.
Dziękujemy bardzo Zespołowi Zbigniewa Pawlaka za uświetnienie naszego wesela. Współpraca z Panem Zbigniewem to prawdziwa przyjemność. Dzięki nim nasz wieczór stał się dla wszystkich niezapomniany a wspaniale grana muzyka za każdym razem przenosiła nas w inne miejsce. Są to specjaliści od muzyki i zabawy na najwyższym poziomie.

Z pozdrowieniami Marta i Michał.
13.05.2016

Witam,
na wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę Naszej uroczystości, były to dla Nas niezapomniane chwile.

Pozdrawiam
Paweł W…….. 06.02.2016

Kochani…
Minął już ponad rok od Naszego wspólnego weselenia się.
Kiedy wracam do wspomnień tych minionych dni, jeszcze w uszach słyszę Wasze dęciaki, a serce wypełnia mi radość, życzliwość, energia, talent, którymi nas obdarowaliście.
Proszę Państwa, jeżeli przeglądacie te strony zastanawiając się, jaką orkiestrę wybrać na Wasze wesele, bal, uroczystość… – gwarantuje, że znaleźliście jedną z najlepszych w Polsce. Wiem, – bo przeszukałam i przesłuchałam ich wiele.
Z narzeczonym (jeszcze wówczas) chcieliśmy najlepszą – wybór był jasny.Martwiliśmy się trochę, ponieważ ślub, wesele oraz poprawiny były na jednym z końców Polski. Jednak dla Pana Zbigniewa i Jego Orkiestry – nie było żadnego problemu.
Mieliśmy też trochę nietypowych życzeń (Np. oprawą muzyczną w kościele były utwory zespołu Queen – dziękujemy za piękne wykonanie, całą oprawę dwóch mszy i wstawiennictwo u samego proboszcza J ).  Zespół przygotował również utwory: na pierwszy taniec, po dwie „niespodzianki” na życzenie Państwa Młodych (no kto by się nie połasił by z Nimi nie pośpiewać!!!) i oczywiście podziękowania dla rodziców (też z nami przy mikrofonie) ogólnie utwory mało znane i trudne.
Chłopcy wywiązali się wspaniale! Przyjechali dzień wcześniej – spokojnie rozłożyli sprzęt i zrobiliśmy „próbę”, w przeddzień byli miodem na moje skołatane nerwy; uświetnili mszę (ach ten Queen, Podniesienie i Wyjście), potem całe wesele, przygotowane utwory – Chłopcy grali do ostatniego Gościa! I kolejny dzień, druga msza i poprawiny i również do ostatniego Gościa! Zabawiliśmy razem trzy dni – Zespół był we wspaniałej formie.

Uwierzcie, że aż chciałoby się powtórzyć!

Drogi Zbyszku, Maćku, Piotrze, Marku, Włodku, Marku, Rafale, Mieciu – bardzo Wam dziękujemy za ciężką pracę, profesjonalizm, ciepłe i radosne podejście do tego, co tworzycie – i do Nas J.
Życzymy Wam wielu sukcesów, wspaniałych koncertów i takiej pracy, o jakiej każdy z Was marzy…

Z bimbrowymi serdecznościami

Czerwiec 2015

                                                                                                            Zapałki 

 

Szanowny Panie,
W 2015 roku mieliśmy przyjemność zaprosić Orkiestrę pana Pawlaka i bawić się przy jej muzyce. Wiedząc, że oprawa muzyczna może albo położyć albo dźwignąć całą imprezę zdecydowaliśmy się na sprawdzoną i solidną orkiestrę. I nie pomyliliśmy się ani trochę! Ich poziom i profesjonalizm jest niesamowity. Wszystko zostało uzgodnione na czas, repertuar także. Zespół nawet zaaranżował i wykonał specjalnie wybraną przez nas piosenkę – tu wielkie słowa uznania, gdyż nie była najłatwiejsza. Dodatkowo, wieloosobowy skład, m.in z sekcją dętą robi wielką różnicę i powodował, że wrażenia nasze i wszystkich gości były wspaniałe. Dużym atutem jest też frontman, wokalista i konferansjer
pan Maciej . Jego humor, życzliwość i żart, oraz oczywiście głos to przysłowiowa wisienka na torcie! Gdybym miał wybierać ponownie – dokonałbym tego samego wyboru.
Olaf 05-09-2015

Widziałam i słyszałam wiele Orkiestr, ale OrkiestraZbigniewa PAWLAKA zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Zapewniam, że się nie zawiodłam Orkiestra grała wspaniale i repertuar zaspokoił gusty wszystkich gości. Członkowie Orkiestry bardzo kompetentni i z klasą do samego końca imprezy. Do dzisiaj odbieram pochwały, choć minęły już 4-miesiące. Polecam wszystkim,którzy planują wesela ORKIESTRĘ ZBIGNIEWA PAWLAKA wierzcie mi inwestycja się opłaca, a w niejednym wypadku- właśnie oni mogą uratować całą imprezę. Jeśli nie wierzycie to wejdźcie na ich stronę, chociaż ona w pełni nie oddaje tego co potrafią Ci muzycy – są bezkonkurencyjni. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za udaną imprezę Mirosława 22-08-2015

„same dobre opinie, ja ani goscie nie maja sie do czego przyczepic, zrobiliscie kawal dobrej roboty i zdaniem wszystkich obecnych warci jestescie kazdej ceny”
Dominik  25-07-2015

„naprawdę bylo super, jesteście zawodowcami, i tak też się zachowywaliście, jesteśmy mega szczęśliwi”    Dominik 24-07-2015 

Witamy Pana bardzo serdecznie.
Co prawda nasz ślub był już ponad rok temu, ale z uwagi na brak czasu dopiero kilka dni temu odebraliśmy płytę z wesele. Film przypomniał nam jak rewelacyjną mieliśmy oprawę muzyczną na weselu.Tak więc raz jeszcze pragniemy podziękować za niesamowitą oprawę muzyczną naszego przyjęcia. Wszystko było po Waszej stronie perfekcyjne i na najwyższym poziomie artystycznym. Profesjonalizm w każdym szczególe. Aranżacje typowo weselnych utworów były rewelacyjne, dzięki czemu mogliśmy zadowolić najwybredniejsze gusta muzyczne bez zaburzenia stylistyki całej oprawy muzycznej. Spełniliście wszelkie nasze oczekiwania. Nasi goście jeszcze długo po przyjęciu wspominali rytmy, które zaserwowaliście nam wszystkim 9 października 2010 r. Bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się pobawić przy Waszej muzyce.

Sylwester 08-11-2014

„po prostu wiedzieliśmy jak ma wyglądać nasze wesele, ale to dzięki profesjonalizmowi Pana orkiestry było tak super”
Sebastian

„W całej Kaliforni nie ma takiej orkiestry jak Wasza. Jeśli będę wydawał następną córkę to na pewno poproszę Was jeszcze raz” Ojciec Pani Młodej 25-06-2014

Dzien dobry!
Bardzo dziekujemy za zyczliwe slowa i zyczenia jak rowniesz za wspaniala muzyke i prowadzenie zabawy.  Do dzis slyszymy od gosci jak wspaniale bawili sie. Wszyscy byli zachwyceni atmosfera wesela! Tata serdecznie dziekuje i pozdrawia. Mam nadzieje ze Panstwo jeszcze raz nam zagraja 🙂 Pozdrawiamy z Kalifornii,
Magdalena i Piotr 28-06-2014

Szanowny Panie, Szanowna Orkiestro!
W imieniu swoim i (teraz już) mojej żony chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za tak wspaniałą oprawę muzyczną naszego przyjęcia! Nasz wybór co do zaproszenia Orkiestry uważam za całkowicie słuszny i w jak najlepszym stylu, o który nam chodziło. Nie mogę nie wspomnieć, że podczas całego przyjęcia, jak i później, goście nie mogli się nachwalić tak dobrego zespołu. Wiem, że większość z nich była wprost zachwycona. Ja również. Swoim poziomem i profesjonalizmem Pawlak Orkiestra odstawia inne widziane dotąd przeze mnie zespoły na uroczystości o lata świetlne. Chciałbym Pana prosić, aby przy najbliższej okazji przekazał Pan także najserdeczniejsze podziękowania dla WSZYSTKICH członków Orkiestry. I dziękujemy jeszcze raz za naszą piosenkę „One Evening”.Aleksander 01-06-2011

 

Witam Was ciepło w chłodny poranek,
Wszystkim bardzo dziękuję za profesjonalizm, miłą atmosferę i dobrą współpracę w trakcie wesela Hani i Tomka w dniu 13 sierpnia. Zbyszkowi i jego orkiestrze dziękuję za wspaniałą zabawę i dobrą atmosferę i życzę aby wszystkie najpiękniejsze chwile z tego dnia zmieściły się w końcowym albumie i aby pamiątkowy film przez wiele lat wzruszał i zachwycał. Fajnie było z Wami pracować, Pozdrawiam serdecznie.
Małgosia 16-08-2014

Witam Pana!
Przepraszam, że nie odezwałam się szybciej, ale wciąż byliśmy i jesteśmy w atmosferze weselnej. dziękujemy serdecznie za niezapomnianą noc pełną radości i wzruszeń dzięki Państwa muzyce. były to chwile, które na zawsze z nami pozostaną. prawie codziennie włączamy kasetę z uroczystości i jesteśmy dumni , że byli Państwo z nami.
Pozdrawiamy Magda i Marcin 06-07-2013

 

Witam Panie Zbyszku,
My również dziękujemy za wspaniałą zabawę … chociaż jak dla mnie za krótko!!  nie ‘użyłam’ jej, bo przyjecie minęło mi jak jedna minuta! Ale tak podobno jest… było wspaniale ! teraz zostały nam wspomnienia …
Jeszcze raz dziękujemy za  uświetnienie tego wyjątkowego dla nas dnia i życzymy POWODZENIA!!!Będziemy Was gorąco polecać!
Pozdrawiamy Hanka i Piotr  09-08-2013

Witam Panie Zbyszku!
Nie miałam czasu wcześniej napisać, bo po weselu wyjechaliśmy na urlop, ale chcieliśmy Panu i całej Orkiestrze jeszcze raz serdecznie podziękować za super muzykę! A jeśli chodzi o ostatni zagrany na poprawinach utwór, to była to po prostu REWELACJA!!!
Naprawdę jesteśmy baaardzo zadowoleni i jeszcze raz ogromnie dziękujemy. Jednego tylko żałujemy… nie zdążyliśmy zrobić sobie z Panami zdjęcia… :(Gorące pozdrowienia dla całej Orkiestry, a w szczególności dla Pana i pana Macieja 😉
Monika & Paweł 18-06-2013

Witam serdecznie!
Właśnie wspominaliśmy nasze wesele i w związku z tym mam pytanie gdzie gracie Państwo na najbliższego Sylwestra?
Pozdrawiamy,Magda i Hubert 12-10-2013

Szanowni Panowie,
Miłość jest najważniejsza w dniu ślubu i na weselu, ale jak dołączyć do niej waszej sztukę to powstaje mieszanka luxusu!  (Jakkolwiek ludzie mylą luxus z tym co materialne… Jakże się mylą.)Ruszyliście z krzeseł nawet najbardziej zatwardziałych nudziarzy. Autentyczny śmiech i radość gościły na naszych twarzach. Nie potrzeba było udawać, że jest fajnie. Było zarąbczaście !!!!!Zapewniam, że gdzie tylko się da – będę waszą wielbicielką i propagatorką.Życzę Wam sukcesów i wytrwałości w dążeniu do postawionych sobie celów!
Danuta Ba……..matka weselna z ostatniej soboty 14-07-2012

Opinie w Internecie – Linki

Wesele z Orkiestrą                    Wesele                  Na Forum

Eleganckie Wesele