Przeskocz do treści
Profesjonalna orkiestra na wesela

Oczepiny,Zabawy,Quiz

Oczepiny to tradycyjny obrzęd weselny. Odbywa się na każdym weselu i polega na wyborze nowej Młodej Pary. Zawsze o godzinie 24.00.  Wszyscy wiemy jak to się odbywa ale nasz solista robi to ciekawiej – na wesoło. Dużo rozmawia i dowcipkuje z uczestnikami by w końcu połączyć Młodych radosnym węzłem. Całości towarzyszą akcenty muzyczne. Zawsze staramy się wzbudzić dużą ciekawość i zainteresowanie. Chce dodać, że w różnych rejonach Polski odbywa się to inaczej. Doświadczony zespół wie o tym i jest do tego przygotowany.

Zabawy – wystarczy kilkanaście osób do wcześnie wybranej zabawy. Dzisiaj zwyczaj ten powoli zanika i coraz więcej Młodych z tego rezygnuje. Większość proponowanych dziś zabaw nie powinno mieć miejsca a poziom ich przypomina czasy gdzie udane wesele mierzone było ilością wypitej wódki. Jeśli jednak jest takie życzenie staramy się zaproponować coś co może śmieszyć a nie ośmieszać a jednocześnie „na poziomie” Całość poprowadzi solista – wodzirej.

Quiz – jest to fajna rozrywka dla wszystkich. Polega na tym, że młodzi ustawieni tyłem do siebie odpowiadają na zadawane pytania w odpowiedzi podnosząc lewą lub prawą rękę. Śmiechu jest co niemiara…bo czasami zdarza się, że wspólnie jako pierwsi powiedzieli  ”kocham” lub, że „oboje będą rządzić pieniędzmi”  Wszyscy goście stoją wokół i pękają ze śmiechu.

 

Zbigniew Pawlak
Zbigniew Pawlak Administrator